Koszt podręczników szkolnych - zestawienie - Forum
Znajdź nas na

Tworzymy społeczność rodziców

Wątek

Koszt podręczników szkolnych - zestawienie

6odp.
Strona 1 z 1
Odsłon wątku: 4108
Avatar użytkownika dziecinka
dziecinkaPoziom:
  • Zarejestrowany: 07.05.2008, 09:21
  • Posty: 26147
  • Zgłoś naruszenie zasad
20 sierpnia 2010, 09:24 | ID: 275396

Według danych Ceneo.pl zestaw książek dla pierwszaka w podstawówce do koszt około 200 zł. pakiet podręczników Wesoła szkoła i przyjaciele 1 BOX z CD                    141,00 zł.................176,00 zł język angielski   New Sparks 1 Podręcznik + CD                                 21,90 zł.................. 28,10 zł religia W domu bożym i rodzinie Jezusa kl.1 - podręcznik        10,80 zł...................12,60 zł SUMA........................................................................................................................                                                                                   173,70 zł ............... 216,70 zł zestaw podręczników dla ucznia III kl. szkoły średniej język polski Język polski. Słowa i teksty. Do pracy w domu         19,58 zł...................25,40 zł Język polski. Słowa i teksty. Do pracy w szkole              21,10 zł...................24,20 zł matematyka Zbiór zadań do liceów i techników kl. III Zakres podstawowy+ rozszerzony                                   21,60 zł..................22,80 zł Matematyka. Klasa 3. Część 1. Liceum i technikum. Podręcznik. zakres podstawowy i rozszerzony                  22,58 zł..................26,00 zł Matematyka. Klasa 3. Część 2. Liceum. Technikum Podręcznik. zakres podstawowy i rozszerzony                 20,20 zł...................21,60 zł historia Historia 3 Podręcznik zakres podstawowy                                                          26,76 zł...................31,50 zł wiedza o społeczeństwie Wiedza o społeczeństwie Podręcznik Część 3                      5,20 zł...................10,49 zł geografia Geografia cz. 2 Podręcznik zakres podstawowy                                                            20,84 zł...................26,70 zł biologia Biologia 3 LO podręcznik zakres rozszerzony                      39,60 zł...................43,30 zł chemia Chemia 3 Podręcznik zakres rozszerzony                             27,50 zł................... 36,49 zł fizyka Fizyka i astronomia. Część 3. Podręcznik dla liceum i technikum                                        25,10 zł....................28,50 zł j. angielski Upstream upper-intermediate sb                                            53,60 zł....................60,00 zł j. niemiecki Alles klar 3 Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD                    24,41 zł...................30,00 zł podstawy przedsiębiorczości Czas na przedsiębiorczość Podręcznik Podstawy przedsiębiorczości                                20,04 zł.....................25,70 zł Czas na przedsiębiorczość Podstawy przedsiębiorczości Zeszyt ćwiczeń                                                                       12,03 zł.....................15,60 zł technologie informacyjne Technologia informacyjna nie tylko dla uczniów Podręcznik z płytą CD                                                             19,24 zł.............,,,,,,,24,70 zł ................................................................................................................................................. SUMA                                                                                   379,38 zł.................452,98 zł

Do tego dochodzi koszt plecaka, zeszyty, ołówki itp.

Strach się bać.

Avatar użytkownika Sonia
SoniaPoziom:
  • Zarejestrowany: 06.01.2010, 15:15
  • Posty: 112855
1
  • Zgłoś naruszenie zasad
20 sierpnia 2010, 09:39 | ID: 275402
U mnie wyprawka dla 4klasisty kosztowała około 450 zł.łącznie z plecakiem.Pozostaja mi do dokupienia drobiazgi,takie jak długopisy,kilka zeszytów,mazaki.Ale pewnie znów nazbiera się około 50 zł. No i jeszcze jedne ćwiczenia. W sumie około 500 zł w czwrtej klasie podstwaówki.Do tego dochodzą ubrania,dres na w-f,halówki.... Nie jest lekko:)
Avatar użytkownika ewak1975
ewak1975Poziom:
  • Zarejestrowany: 08.12.2009, 09:18
  • Posty: 355
2
  • Zgłoś naruszenie zasad
20 sierpnia 2010, 09:40 | ID: 275403
Mnie to czeka od następnego roku - już się boję ;(
Avatar użytkownika Sonia
SoniaPoziom:
  • Zarejestrowany: 06.01.2010, 15:15
  • Posty: 112855
3
  • Zgłoś naruszenie zasad
20 sierpnia 2010, 09:46 | ID: 275413
ewak1975 napisał 2010-08-20 11:40:57
Mnie to czeka od następnego roku - już się boję ;(
Ja rozkłóadam sobie kupno wszystkiego na całe wakacje.Nie kupuję wszystkiego od razu.Tylko po trochu,od razu nie dałabym rady,bo to za duży wydatek.Co miesiąc kupuję coś i wtedy jest łatwiej wszystko skompletować:)
Avatar użytkownika dziecinka
dziecinkaPoziom:
  • Zarejestrowany: 07.05.2008, 09:21
  • Posty: 26147
4
  • Zgłoś naruszenie zasad
20 sierpnia 2010, 09:47 | ID: 275414
A jak ktoś ma kilkoro dzieci... pomnóżmy...
Avatar użytkownika oliwka
oliwkaPoziom:
  • Zarejestrowany: 18.04.2008, 22:57
  • Posty: 161880
5
  • Zgłoś naruszenie zasad
20 sierpnia 2010, 09:55 | ID: 275422
dziecinka napisał 2010-08-20 11:47:15
A jak ktoś ma kilkoro dzieci... pomnóżmy...
Dobrze, że moje dzieciaki już po szkołach... strach pomyśleć jakie teraz podręczniki są drogie...
Avatar użytkownika Sonia
SoniaPoziom:
  • Zarejestrowany: 06.01.2010, 15:15
  • Posty: 112855
6
  • Zgłoś naruszenie zasad
20 sierpnia 2010, 10:07 | ID: 275434
dziecinka napisał 2010-08-20 11:47:15
A jak ktoś ma kilkoro dzieci... pomnóżmy...
Ja od przyszłego roku szkolnego wyślę do szkoły dwójkę moich chłopaków.Wtedy trzeba będzie odkładać kasę na parę miesięcy przed wakacjami. Mam tylko nadzieję,że do przedszkola nie będą tak drogie podręczniki.Ale za to dojdą inne sprawy: krepa,wycinanki,bajery....I chyba w sumie wyjdzie na to samo:(