Gaz w butlach - Forum
Znajdź nas na

Tworzymy społeczność rodziców

Wątek

Gaz w butlach

75odp.
Strona 1 z 4
Odsłon wątku: 27789
Avatar użytkownika Isabelle
IsabellePoziom:
  • Zarejestrowany: 03.07.2009, 17:42
  • Posty: 21159
  • Zgłoś naruszenie zasad
9 lipca 2009, 16:26 | ID: 34989
Używacie gazu w butlach do gotowania? Ciekawi mnie jakie są ceny tego surowca w innych rejonach Polski? I na ile wam wystarczy taka butla?:) Ja właśnie zapłaciłam 45 złotych!
Użytkownik usunięty
    1
    • Zgłoś naruszenie zasad
    9 lipca 2009, 16:28 | ID: 34993
    u mnie w ogóle nie ma gazu... wszystko na prąd. jak pada elektryczność to nawet obiadu nie zjemy :)
    no i zostałam ciocią :)
    Avatar użytkownika mama Patryka
    mama PatrykaPoziom:
    • Zarejestrowany: 05.05.2009, 06:27
    • Posty: 1184
    2
    • Zgłoś naruszenie zasad
    9 lipca 2009, 16:41 | ID: 35001
    u mnie 47,00 z dowozem do domu
    Użytkownik usunięty
      3
      • Zgłoś naruszenie zasad
      9 lipca 2009, 16:47 | ID: 35003
      Nie używam i w ogóle mam lęk przed butlami gazowymi w mieszkaniu. Jak tylko zrobiliśmy kuchnię wstawiliśmy piec z płytą ceramiczną. I wbrew pozorom rachunki za prąd wcale wiele nie wzrosły.  
      Użytkownik usunięty
        4
        • Zgłoś naruszenie zasad
        9 lipca 2009, 17:55 | ID: 35008
        moi rodzice na wsi używają butli z gazem. średnio butla starcza im na 2-2,5 miesiąca. ale to tylko wyłacznie do gotowania lub podgrzewania na kuchence. większośc gotują na piecu kaflowym (tzw. angielka), żeby od razu mieć ciepłą wodę. Z kolei ciocia, która używa wyłacznie gazu z butli musi go kupować co 6 tygodni. a jedna butla to wydatek 45zł.
        Avatar użytkownika Bulinka
        BulinkaPoziom:
        • Zarejestrowany: 18.02.2009, 21:24
        • Posty: 2779
        5
        • Zgłoś naruszenie zasad
        9 lipca 2009, 18:33 | ID: 35010
        U nas ziemny jest
        Avatar użytkownika kaskur
        kaskurPoziom:
        • Zarejestrowany: 26.01.2009, 08:54
        • Posty: 6450
        6
        • Zgłoś naruszenie zasad
        9 lipca 2009, 18:37 | ID: 35012
        u nas 40 zł i starcza na około 40 dni z tym że kuchnie mam z teściową więc i podwójne gotowanie
        Avatar użytkownika Mama Juniora
        Mama JunioraPoziom:
        • Zarejestrowany: 24.08.2008, 10:11
        • Posty: 644
        7
        • Zgłoś naruszenie zasad
        9 lipca 2009, 19:39 | ID: 35023
        my nie mamy doczynienia z gazem ale u rodziców to ceny wachają się w granicach 40-45 zł.
        Avatar użytkownika oliwka
        oliwkaPoziom:
        • Zarejestrowany: 18.04.2008, 22:57
        • Posty: 161880
        8
        • Zgłoś naruszenie zasad
        9 lipca 2009, 20:24 | ID: 35052
        Ja Iza właśnie takiego tylko używam bo u nas nie ma gazociągu w mieście... ostatnio zapłaciłam chyba 40zł... ale to było gdzieś miesiąc temu... na dniach chyba będę musiała zamówić to wrócę do wątku i napiszę ile zapłaciłam...
        Użytkownik usunięty
          9
          • Zgłoś naruszenie zasad
          10 lipca 2009, 13:07 | ID: 35201
          ja na szczęście mam ziemny śmiech
          Avatar użytkownika oliwka
          oliwkaPoziom:
          • Zarejestrowany: 18.04.2008, 22:57
          • Posty: 161880
          10
          • Zgłoś naruszenie zasad
          10 lipca 2009, 14:50 | ID: 35215
          A mi się dzisiaj właśnie skończył i zapłaciłam 40zł...
          Avatar użytkownika Isabelle
          IsabellePoziom:
          • Zarejestrowany: 03.07.2009, 17:42
          • Posty: 21159
          11
          • Zgłoś naruszenie zasad
          13 września 2009, 17:38 | ID: 50252
          Własnie mi się skończył i aż z ciekawosci weszłam sprawdzić kiedy ostatnio kupowałam:-o Dwa miesiąceZaskoczenie szok! Czyli wychodzi po ok 27 złotych na kiesiać! To nie tak dużo jak myślałam! No ale meża nie było w domu  to dlatego! Nie gotowaliśmy codziennie obiadów tylko w weekendy!
          Słońce wstało zwariowało...
          Avatar użytkownika Isabelle
          IsabellePoziom:
          • Zarejestrowany: 03.07.2009, 17:42
          • Posty: 21159
          12
          • Zgłoś naruszenie zasad
          13 września 2009, 17:39 | ID: 50253
          miesiąc oczywiście* :)
          Słońce wstało zwariowało...
          Avatar użytkownika oliwka
          oliwkaPoziom:
          • Zarejestrowany: 18.04.2008, 22:57
          • Posty: 161880
          13
          • Zgłoś naruszenie zasad
          13 września 2009, 17:44 | ID: 50254
          Ale podwyżkę miałaś Iza bo ostatnio zapłaciłaś 45zł a teraz jak dobrze liczę to 54zł... 9 zł to duuużo... ja ostatnio płaciłam 40zł, zobaczymy jak będzie u mnie czy też taka podwyżka, jak u Ciebie, jestem ciekawa...Zaskoczenie
          Avatar użytkownika oliwka
          oliwkaPoziom:
          • Zarejestrowany: 18.04.2008, 22:57
          • Posty: 161880
          14
          • Zgłoś naruszenie zasad
          13 września 2009, 17:46 | ID: 50255
          O i widzę, że też już ponad 2 m-ce temu zamawiałam i jest jeszcze... a tyle się go używało i dzieci były i przetwory robiliśmy... no, no, no... to nieżle będzie...Perskie oko
          Avatar użytkownika Isabelle
          IsabellePoziom:
          • Zarejestrowany: 03.07.2009, 17:42
          • Posty: 21159
          15
          • Zgłoś naruszenie zasad
          13 września 2009, 17:53 | ID: 50258
          Grazynko... późno jest, obok mecz, dzieko krzyczy i dopinguje ...pomyliłam sie:D:D:D hehehehe wybacz:D
          Słońce wstało zwariowało...
          Avatar użytkownika Isabelle
          IsabellePoziom:
          • Zarejestrowany: 03.07.2009, 17:42
          • Posty: 21159
          16
          • Zgłoś naruszenie zasad
          13 września 2009, 17:54 | ID: 50259
          Ja ciągle robie te czeskie błędy!!!! Zwykle sprawdzam a teraz nie sprawdziła i policzyłam 54 zamiast 45:D
          Słońce wstało zwariowało...
          Avatar użytkownika kaskur
          kaskurPoziom:
          • Zarejestrowany: 26.01.2009, 08:54
          • Posty: 6450
          17
          • Zgłoś naruszenie zasad
          13 września 2009, 19:00 | ID: 50299
          a mi starczył tylko na 21 z tym że dwie rodziny ale i tak mało bo zwykle 35-40 dni, no może przez te przetwory ...
          Avatar użytkownika a1410
          a1410Poziom:
          • Zarejestrowany: 17.02.2009, 17:36
          • Posty: 1981
          18
          • Zgłoś naruszenie zasad
          13 września 2009, 19:11 | ID: 50311
          My używamy butlowego w domu na wsi i zwykle butla wystarcza na cały sezon. Piszę zwykle, bo gaz butlowy to Szanowne Panie mieszanina propanu i butanu i właśnie proporcja tych dwóch składników decyduje, jaka jest wartość cieplna mieszaniny, czyli na jak długo wystarczy. Ten sam problem mają właściciele samochodów napędzanych gazem, niby tyle samo tankują, podobnie jeżdżą, a za każdym razem wychodzi inna ilość kilometrów. Czasem warto zapłaćić za butlę trochę więcej, bo gdy gaz jest droższy, to powinno być w nim więcej propanu, czyli powinien być "sprawniejszy". Za ostatnią butlę zakupioną chyba w kwietnu zapłaciłem 40zł... Pozdrawiam
          Avatar użytkownika Stokrotka
          StokrotkaPoziom:
          • Zarejestrowany: 28.04.2009, 13:58
          • Posty: 66136
          19
          • Zgłoś naruszenie zasad
          13 września 2009, 19:23 | ID: 50322
          My około tygonia temu 42 zł płaciliśmy i na około 40 dni wystarcza średnio
          Avatar użytkownika Malwinka
          MalwinkaPoziom:
          • Zarejestrowany: 06.08.2009, 10:50
          • Posty: 2310
          20
          • Zgłoś naruszenie zasad
          19 września 2009, 18:03 | ID: 52704
          my mamy gaz z butl.za butlę płacimy 42 zł.
          kobieta nie ugania się za mężczyzną, bo kto to widział żeby pułapka goniła mysz